Informacje / Rezerwacje Kom. 609 504 661     Tel: 18 26 544 30
PL
LATO Atrakcyjne ceny !!! Szczegóły oferty
ZIMA Atrakcyjne ceny !!! Szczegóły oferty

Tuż obok


logo_box

Baseny Termalne

Wyciągi Narciarskie
Witamy u Hajnosa w Białce Tatrzańskiej
Witamy na naszej stronie internetowej - "Wypoczynek u Hajnosa".

Przede wszystkim "Wypoczynek u Hajnosa"
to wypoczynek w domu o wysokim standardzie
,
a co najważniejsze
położonym w samym centrum Białki Tatrzańskiej.

Białka Tatrzańska to rejon położony w południowej Polsce, w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska.
foto_pensjonathajnos

Białka Tatrzańska pod względem infrastruktury turystycznej jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich (szczególnie zimą ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych). W Białce znajduje się kilka ośrodków narciarskich:

  • Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej z m.in. 5 wyciągami krzesełkowymi
  • Wyciągi Narciarskie Bania w Białce Tatrzańskiej
  • Stacja Narciarska Kaniówka w Białce Tatrzańskiej
  • Wyciąg narciarski „U Kuruca”.

Większość wyciągów jest objęta wspólnym systemem karnetów, tzw. „Tatra Ski”. Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska zajął w 2009 roku I miejsce jako Najlepszy Ośrodek Narciarski w Polsce według portalu Onet.pl. Ośrodek powtórnie otrzymał I miejsce jako Najlepszy Ośrodek Narciarski w Polsce według portalu Onet.pl w 2012 roku.

Zdarza się, że w okresie zimowym liczba turystów przewyższała liczbę mieszkańców nawet trzykrotnie

Górska rzeka Białka nadaje się do uprawiania sportów ekstremalnych m.in. kajakarstwa górskiego i spływów pontonowych. Okoliczne wzgórza wykorzystywane są także przez paralotniarzy.

W Białce Tatrzańskiej 16 czerwca 2011 r. oddano do użytku baseny termalne Terma Białka o powierzchni lustra 1382,67 m². Woda termalna parku wodnego pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i ma temperaturę około 80 stopni Celsjusza. Dach kompleksu pokryty jest w całości naturalną roślinnością. (źródło -Wikipedia)


I co jest ważne dla gości odwiedzających nasz dom wczasowy to fakt, że To wszystko jest tuż obok naszego domu ( około 100 m) znajduje się kompleks wyciągów narciarskich, a
kawałek dalej znajdują się "Termy Bania" - baseny termalne. Ponadto można w pobliżu odwiedzić skałki w Białce Tatrzańskiej i skorzystać z wielu atrakcji jakie oferuje ten rejon. Białka Tatrzańska jest również dobrym miejscem do wypadów w góry.


A dla młodzieży która lubi zaszaleć zachęcamy odwiedzić pobliskie kluby i dyskoteki.

Serdecznie zapraszamy na "Wypoczynek u Hajnosa" w Białce Tatrzańskiej